Vyhľadávanie:

Dopravári oslavovali

Dopravári oslavovali

Štyridsiate piate výročie vzniku dopravného závodu v košických železiarňach si v uplynulú sobotu pripomenulo na slávnostnom večere viac ako tristo dopravárov, ktorých životy sú alebo boli späté s dopravnými službami. Medzi oslávencov zavítal viceprezident pre ľudské zdroje Miroslav Kiraľvarga, viacerí generálni manažéri, riaditelia divíznych závodov, odboroví funkcionári i hostia zo ZSSK Cargo, ŽSR - prípojovej stanice Haniska pri Košiciach a Automatizácie železničnej dopravy. Stretnutie s kolegami si nenechal ujsť ani Jozef Snopko, ktorý stál na čele závodu dvadsaťšesť rokov, ale i bývalý námestník Ferdinand Žakarovský a ďalší dlhoroční zamestnanci. Dobrá nálada vydržala dopravárom až do rána.

O úspechoch dopravárov počas viac ako štyroch desiatok rokov i premenách divízneho závodu prinesieme rozhovor so súčasným riaditeľom Janom Fáberom v budúcom vydaní Ocele východu.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...