Vyhľadávanie:

Dozvuky po Talent Night 2006

Dozvuky po Talent Night 2006

  • Víťaz U. S. Steel Talent Night 2006 kapela Good Fancy vystúpila v sobotu popoludní v asi štyridsať minútovom bloku pred OC Galéria s veľkým úspechom. Nadšené reakcie divákov potvrdili, že ich tohtoročné víťazstvo i úspech v tej istej súťaži v podobe prvého miesta pred dvoma rokmi bolo naozaj zaslúžené. Good Fancy tak značnou mierou prispela k príťažlivým oslavám 2. výročia tohto Košičanmi oblúbeného nákupného centra.

  • O cene divákov v kategóriách spev, ale aj tanec, rozhodovali sms hlasovaním diváci finálového večera Talent Night v Steel Aréne, z ktorých štyria získali zaujímavé ceny. Ešte na finálovom večere si, ako sme už v Oceli východu písali, poukážku v hodnote 2000 korún na nákup oblečenia v luxusnej predajni Marcona prevzal Peter Milkovič. Ďalším výhercom sms hlasovania bol Peter Jakab (na snímke), ktorý získal poukážku v hodnote 2000 korún do reštaurácie Golden Royal.

  • V piatok popoludní si video od firmy Mistela v Steel Aréne prevzal ďalší výherca sms hlasovania Otto Sabo. Peknému darčeku sa potešila celá rodina.

  • Dvadsaťštyri sms na finálovom večere skupine KomaJota poslala Lenka Geciová. Oplatilo sa, v pondelok jej zástupcovia firmy Mistela v Steel Aréne odovzdali DVD prehrávač. Gratulujeme.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...