Vyhľadávanie:

Fajčiari - štartujeme!

Fajčiari - štartujeme!

Program EASYWAY - STOP FAJČENIU sa začína už v máji

Easy

Ak ste sa definitívne utvrdili v tom, že chcete prestať fajčiť, zamestnávateľ vám ponúka jedinečnú príležitosť. Už v máji sa môžete zúčastniť jedného z jedenástich tréningov, ktoré sú súčasťou projektu Easyway - Stop fajčeniu. Organizátori projektu garantujú, že dve tretiny účastníkov po skončení kurzu s fajčením navždy skoncujú. Prvý kurz sa uskutoční 3. mája, posledný 26. mája tohto roku.

"Každé stretnutie je určené pre dvadsaťdva ľudí. Sedenia trvajú maximálne šesť hodín. Budú sa začínať vždy o trinástej hodine. Záujemcovia ich absolvujú v rámci pracovného voľna," informuje Milan Polča, riaditeľ pre personálny servis a vzdelávanie. "Na účasť v kurze sa môžu fajčiari už prihlasovať u referentov personálneho servisu. Vyplnená prihláška slúži zároveň ako vstup na školenie. Termín absolvovania tréningu, ktorý v plnom rozsahu hradí zamestnávateľ, si záujemca dohodne spoločne so svojím referentom. Kto skôr príde, bude si môcť z termínov vyberať."

Semináre sa uskutočnia v školiacej miestnosti v Zváračskej škole U. S. Steel Košice vo vstupnom areáli. Okrem vôle a voľného času si so sebou nemusíte nič nosiť. Ak budete po skončení kurzu potrebovať podporu, lektori budú pripravení pomôcť vám prostredníctvom telefónu či e-mailu.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...