KONTAKT  |    _eng _sk

Fajčiari - štartujeme!
           Pridané: 11.04.2005
Autor: Iveta FIALOVÁ
Kategória: 15/2005

Program EASYWAY - STOP FAJČENIU sa začína už v máji

Easy

Ak ste sa definitívne utvrdili v tom, že chcete prestať fajčiť, zamestnávateľ vám ponúka jedinečnú príležitosť. Už v máji sa môžete zúčastniť jedného z jedenástich tréningov, ktoré sú súčasťou projektu Easyway - Stop fajčeniu. Organizátori projektu garantujú, že dve tretiny účastníkov po skončení kurzu s fajčením navždy skoncujú. Prvý kurz sa uskutoční 3. mája, posledný 26. mája tohto roku.

"Každé stretnutie je určené pre dvadsaťdva ľudí. Sedenia trvajú maximálne šesť hodín. Budú sa začínať vždy o trinástej hodine. Záujemcovia ich absolvujú v rámci pracovného voľna," informuje Milan Polča, riaditeľ pre personálny servis a vzdelávanie. "Na účasť v kurze sa môžu fajčiari už prihlasovať u referentov personálneho servisu. Vyplnená prihláška slúži zároveň ako vstup na školenie. Termín absolvovania tréningu, ktorý v plnom rozsahu hradí zamestnávateľ, si záujemca dohodne spoločne so svojím referentom. Kto skôr príde, bude si môcť z termínov vyberať."

Semináre sa uskutočnia v školiacej miestnosti v Zváračskej škole U. S. Steel Košice vo vstupnom areáli. Okrem vôle a voľného času si so sebou nemusíte nič nosiť. Ak budete po skončení kurzu potrebovať podporu, lektori budú pripravení pomôcť vám prostredníctvom telefónu či e-mailu.

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...