KONTAKT  |    _eng _sk

Fotoaparát už čaká na výhercu
           Pridané: 16.08.2010
Autor: Iveta FIALOVÁ
Kategória: 17/2010

Medzi športujúce rodiny prídu aj hokejisti Halász, Deyl a Slimák

Ak sa chcete zúčastniť tohtoročného podujatia Rodiny športujú, je najvyšší čas, aby ste sa prihlásili. Termín uzávierky prihlášok (prostredníctvom tlačiva, ktoré nájdete aj v dnešnej Oceli východu alebo prostredníctvom intranetu) je 23. augusta.

V Športovo - zábavnom areáli na Alejovej ulici v Košiciach sa stretneme 1. septembra 2010 o deviatej hodine ráno. Športovcov privíta prezident U. S. Steel Košice George F. Babcoke s rodinou, chýbať nebudú fanfáry a krátky program v podobe vystúpenia gymnastiek Gymnastik Prešov a tanečníčok zo skupiny Speedy. Dopoludnie vyplnia športové súťaže pre dospelých - futbal, volejbal, šípky, stolný tenis, aktivity pre nesúťažiacich - stolný futbal veľký, maxi basketbal, pétanque, bedminton, bicyklovanie na dopravnom ihrisku.

Nudiť sa rozhodne nebudú ani deti. Všetky zábavné súťaže budú tematicky spojené s postavičkami z rozprávky Shrek (maskot bude osobne prítomný a pripravený na spoločné fotografovanie), nebudú chýbať aj ďalšie obľúbené aktivity, ako maľovanie na tvár a tvorivé dielne, s ktorými má animátor, Detská organizácia Frigo, dlhoročné skúsenosti. Navyše, deti si budú môcť žetóny získané za účasť v jednotlivých súťažiach, vymeniť za sladkosti. V areáli je už na svojom mieste aj nafukovacia vrana - maskot HC Košice, na ktorej si budú môcť zaskákať.

Po obedňajšej prestávke a doplnení síl gulášom, (po celý deň bude zabezpečený pitný režim), bude podujatie približne o 13.30 hodine pokračovať skejtbordovou šou a záverečným ceremoniálom oceňovania víťazov. Okrem diplomov a vecných cien určených na športovanie pre troch najúspešnejších v každej súťažnej kategórii, vyžrebovaná rodina, ktorá sa kompletne zapojila do športových súťaží, si prevezme výhru v podobe značkového digitálneho fotoaparátu. Všetkým zaspieva Karolína Majerníková, predstavia sa cheerleaderky zo súboru Hviezdička, známe z hokejových zápasov v Steel aréne. Ich vystúpenie predznamená príchod hráčov HC Košice. Účasť potvrdili Tomáš Halász, Radek Deyl a Peter Slimák. Ako vždy pri podobných stretnutiach bude chvíľa na autogramiádu a deti si s hokejistami budú môcť zahrať vzdušný hokej.

Ukončenie podujatia Rodiny športujú je plánované na šestnástu hodinu.

Empty

ODPORÚČAME

17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu
17.06.2021
Vďaka oceliarom a USSK pribudli na Urologickej klinike dva špičkové prístroje