KONTAKT  |    _eng _sk

Fotoaparát už čaká na výhercu
           Pridané: 16.08.2010
Autor: Iveta FIALOVÁ
Kategória: 17/2010

Medzi športujúce rodiny prídu aj hokejisti Halász, Deyl a Slimák

Ak sa chcete zúčastniť tohtoročného podujatia Rodiny športujú, je najvyšší čas, aby ste sa prihlásili. Termín uzávierky prihlášok (prostredníctvom tlačiva, ktoré nájdete aj v dnešnej Oceli východu alebo prostredníctvom intranetu) je 23. augusta.

V Športovo - zábavnom areáli na Alejovej ulici v Košiciach sa stretneme 1. septembra 2010 o deviatej hodine ráno. Športovcov privíta prezident U. S. Steel Košice George F. Babcoke s rodinou, chýbať nebudú fanfáry a krátky program v podobe vystúpenia gymnastiek Gymnastik Prešov a tanečníčok zo skupiny Speedy. Dopoludnie vyplnia športové súťaže pre dospelých - futbal, volejbal, šípky, stolný tenis, aktivity pre nesúťažiacich - stolný futbal veľký, maxi basketbal, pétanque, bedminton, bicyklovanie na dopravnom ihrisku.

Nudiť sa rozhodne nebudú ani deti. Všetky zábavné súťaže budú tematicky spojené s postavičkami z rozprávky Shrek (maskot bude osobne prítomný a pripravený na spoločné fotografovanie), nebudú chýbať aj ďalšie obľúbené aktivity, ako maľovanie na tvár a tvorivé dielne, s ktorými má animátor, Detská organizácia Frigo, dlhoročné skúsenosti. Navyše, deti si budú môcť žetóny získané za účasť v jednotlivých súťažiach, vymeniť za sladkosti. V areáli je už na svojom mieste aj nafukovacia vrana - maskot HC Košice, na ktorej si budú môcť zaskákať.

Po obedňajšej prestávke a doplnení síl gulášom, (po celý deň bude zabezpečený pitný režim), bude podujatie približne o 13.30 hodine pokračovať skejtbordovou šou a záverečným ceremoniálom oceňovania víťazov. Okrem diplomov a vecných cien určených na športovanie pre troch najúspešnejších v každej súťažnej kategórii, vyžrebovaná rodina, ktorá sa kompletne zapojila do športových súťaží, si prevezme výhru v podobe značkového digitálneho fotoaparátu. Všetkým zaspieva Karolína Majerníková, predstavia sa cheerleaderky zo súboru Hviezdička, známe z hokejových zápasov v Steel aréne. Ich vystúpenie predznamená príchod hráčov HC Košice. Účasť potvrdili Tomáš Halász, Radek Deyl a Peter Slimák. Ako vždy pri podobných stretnutiach bude chvíľa na autogramiádu a deti si s hokejistami budú môcť zahrať vzdušný hokej.

Ukončenie podujatia Rodiny športujú je plánované na šestnástu hodinu.

Empty

ODPORÚČAME

21.07.2022
Nedostali ste sa na EXPO do Dubaja? Nevadí, technologické novinky uvidíte aj na FSD.
21.06.2022
Skrášlený útulok vďaka milovníkom zvierat
20.06.2022
Do Botanickej záhrady UPJŠ prinášame viditeľné zmeny

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...