Vyhľadávanie:

Futbalisti u viceprezidenta

Futbalisti u viceprezidenta

V piatok prijal viceprezident pre ľudské zdroje Martin Pitorák futbalistov, ktorí vlani i v tomto roku úspešne reprezentovali spoločnosť U. S. Steel Košice na domácich i zahraničných turnajoch. Naše mužstvo sa môže pochváliť víťazstvom i tretím miestom na silne obsadenom turnaji v poľskej Bochnii, druhou priečkou na futbalovom turnaji organizovanom Technickou univerzitou Košice a dva razy sme skončili na treťom mieste v turnajoch o Pohár dekana LF TU Košice a Futbal Cup v Steel Aréne.

Viceprezident vyzdvihol skutočnosť, že náš tím tvorený z hráčov rôznych prevádzok divíznych závodov a vedenia spoločnosti hral vždy s veľkým nasadením i odhodlaním a vo voľnom čase dobre reprezentoval našu firmu. O tieto úspechy sa pod vedením manažéra mužstva Pavla Sadovského pričinili brankári Miroslav Švec a Ivan Ľapin, ako aj hráči Milan Polča, Vladimír Duháň, Rastislav Rusič, Miroslav Matia, Ondrej Knap, Dionýz Tobák, Ľuboš Katunský, Miroslav Matulaj, Stanislav Ľalík, Ľubomír Beregsási, Milan Janšo a Jaroslav Begáni.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...