Vyhľadávanie:

Gastrobar vo Vstupnom areáli

Gastrobar vo Vstupnom areáli

Vyznávačov racionálnej výživy určite poteší novinka, ktorú spoločnosť Gastrometal a.s. pripravila pre stravníkov v závodnej jedálni vo Vstupnom areáli U. S. Steel Košice. Už oddnes, 4. mája, otvorí v priestoroch jedálne gastrobar, v ktorom bude ponúkať jedlá racionálnej výživy. "Každý si bude môcť skombinovať menu z dennej ponuky podľa vlastnej chuti," informovala nás riaditeľka spoločnosti Gastrometal Jaroslava Jánošová. "Na pondelok, 9. mája, zasa pripravujeme v tejto jedálni ochutnávku pizze," dodáva.

S cieľom obohatiť sortiment jedál chystá Gastrometal v termíne od 16. do 20. mája týždeň čínskej kuchyne. Akcia sa uskutoční vo všetkých závodných jedálňach. "Jedlá čínskej kuchyne budeme ponúkať v hodnote stravného lístka," konkretizuje Jaroslava Jánošová. "Radi v tejto súvislosti privítame všetky podnetné návrhy, ale aj pripomienky. Po skončení akcie, na základe výsledkov nášho miniprieskumu, jedlá, o ktoré bude najväčší záujem, zaradíme do jedálneho lístka."

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...