KONTAKT  |    _eng _sk

Hľadá sa nová Miss Aerobik SR
           Pridané: 09.05.2005
Autor: Milan KATUNSKÝ
Kategória: 19/2005

V mesiacoch apríl - máj prebieha v piatich mestách na Slovensku súťaž v aerobiku pre ženy vo veku od 18 do 34 rokov. Ak sú medzi zamestnankyňami U. S. Steel Košice ženy, ktoré holdujú tomuto športu, je tu pozvánka aj pre nich.

Súťaž sa uskutoční v sobotu 14. mája s prezentáciou od 8.30 h. v telocvični vysokoškolských internátov UPJŠ Košice na Medickej 6. O bližšie informácie sme požiadali manažérku košického podujatia Věru Medveďovú:

"Do súťaže sa môže prihlásiť každá zo žien, ktorá vyznáva vo svojom živote také hodnoty, akými sú krása, pohyb a zdravý životný štýl. Súťažiť sa bude v priebehu dvojhodinového aerobikového maratónu pod vedením Alenky Kahanovej. Samotná súťaž sa začne od 10.00 hodiny a až do 15.00 h. bude pre divákov pripravený hodnotný program. V ňom okrem iného vystúpia aj mládežnícke tanečné súbory so scénickými, študentskými aj írskymi tancami. Hodnotiť výkony jednotlivých súťažiacich bude odborná porota, do semifinále postúpi päť najlepších. Nie je však podmienkou, že každá z prihlásených musí súťažiť. Stačí prísť a len tak si zacvičiť o hodnotné ceny. Možno, že niektorá z týchto cvičeniek svojím výkonom zaujme porotu a od toho sa bude ďalej odvíjať jej aktívny záujem o aerobik."

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu