Vyhľadávanie:

Hľadáme talenty

Hľadáme talenty

6. ročník U. S. Steel Talent Night

Spievate, tancujete alebo hráte v hudobnej skupine? Poznáte vo svojom okolí talentovaných ľudí, ktorí si skladajú piesne a píšu vlastné texty? Je tu príležitosť prihlásiť sa do 6. ročníka súťaže U. S. Steel Talent Night. Súťaží sa v dvoch kategóriách, v kategórii hudobné skupiny a speváci a v kategórii tanečníci.

Opäť po roku zasadne v júni v estrádnej sále Jumbo centra porota v zložení renomovaných hudobných producentov a choreografov, zástupcov hudobných vydavateľstiev, spevákov a členov skupín, aby si vypočuli naživo výkony prihlásených účastníkov. Tanečníci, hudobné skupiny a speváci z východného Slovenska môžu zabojovať o získanie hodnotných cien od hlavného organizátora podujatia - U. S. Steel Košice, ku ktorému sa v tomto ročníku pripojili významní mediálni partneri. Všetci prihlásení účastníci dostanú tričko s logom súťaže a CD kompiláciu s piesňami minuloročných víťazov, ktorými boli Jozef Hruškoci a skupina Arrived Message. Na CD je aj pieseň košického rapera Michala Jarinu, ktorý si hovorí Soprano Mask a porota mu udelila špeciálnu cenu.

Viac o podmienkach prihlásenia do súťaže U. S. Steel Talent Night 2006 sa dozviete na stránkach www.talent.sk a na tel. č. 055/673 40 06, 055/673 52 37.

Uzávierka prihlášok je 12. júna 2006.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...