Vyhľadávanie:

Hokejová štatistika

Hokejová štatistika

V deviatich mužstvách sa v priebehu olympijského hokejového turnaja vystriedalo 164 hráčov. Počas deviatich dní odohrali 20 zápasov, v ktorých padlo spolu 156 gólov.
Kuriozitou je, že iba v jednom stretnutí sa zrodil nerozhodný výsledok 2:2, aj to až vo finále. Tri zápasy skončili dvojciferným výsledkom VP - Doprava 10:1, Doprava - Koksovňa 11:1 a VP - Údržba 12:1.
Po skončení finálového súboja organizátori vyhodnotili a odmenili najlepších hráčov. Najlepším brankárom sa stal brankár zo Studenej valcovne Róbert Kanuščák, za najlepšieho hráča vyhlásili útočníka z mužstva Vedenia Petra Kuzára a najlepším strelcom turnaja sa stal Kamil Krušpán z tímu Vysokých pecí, ktorý mal na svojom konte 16 strelených gólov.

Poradie ďalších strelcov: Hrabčák (SVa) 10 gólov, Štefáni (Oceliareň) a Hriňák (Doprava) po 8 gólov, Kuzár (Vedenie) 7 gólov, Kelemeš, Bocko (obaja VP), Srnka (SVa) a J. Tóth (Oceliareň) po 6 gólov, Žák (SVa) 5 gólov, Jariabek (Údržba), Dropa (Koksovňa), S. Vrábel (VP) a M. Píro (Doprava) po 4 góly, Jesenský (Vedenie), Bačo, Kováč (obaja SVa), Gönci (Doprava) a Molčák (Údržba) po 3 góly, atď.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...