Vyhľadávanie:

Interface 2007 divákov očaril

Interface 2007 divákov očaril

V piatok večer, 19. októbra, ožila Hlavná ulica nádhernou hudbou. Napriek studenému vetru a chladnému počasiu sa na galakoncerte Interface 2007 zúčastnili stovky Košičanov. Podujatie, ktorého hlavným generálnym partnerom bola U. S. Steel Košice, bolo organizované v rámci bloku programov venovaných podpore kandidatúry Košíc na titul Európske hlavné mesto kultúry 2013.

Na Hlavnej vystúpili Štátna filharmónia Košice, Dušan Štefánek, Peter Breiner, Jana Šomošiová, Jaroslav Dvorský, Peter Berger, Balet ŠD Košice, Denisa Šlepkovská, Zbor ŠD Košice, Ľubica-Salamon Čekovská, Marián Čekovský&band, No Name, Tina, moderátorkou bola Aneta Dočekalová-Paríšková, režisérom Ján Ďurovčík. Prekvapením pre divákov bola fantastická laserová šou. Košičanov z pódia pozdravili primátor mesta Košice František Knapík a prezident USSK David H. Lohr.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Okresný súd Košice I, Odd.: Sro, Vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...