KONTAKT  |    _eng _sk

John P. Surma členom Poradného výboru pre obchodné stratégie a vyjednávania
           Pridané: 27.09.2010
Autor: -r-
Kategória: 20/2010

U. S. Steel Corporation Chairman a Chief Executive Officer John P. Surma sa stal členom Poradného výboru pre obchodné stratégie a vyjednávania. Do tejto funkcie ho vymenoval prezident USA Barack Obama. V 30-člennom výbore bude pôsobiť aj prezident United Steelworkers International Leo W. Gerard. Informoval v uplynulých dňoch Steel Business Briefing.

"Som rád, že títo kvalifikovaní ľudia súhlasili a poskytnú tejto vláde svoje znalosti a talent a prispejú k podpore amerického exportu v nasledujúcich piatich rokov," povedal prezident Obama. "Pokiaľ sa 95 percent svetových zákazníkov nachádza za našimi hranicami, je životne dôležité uchádzať sa o tento obchod a prácu."

Prezident Obama uviedol, že cieľom je podporiť "zodpovedný a férový" obchod, ktorý zabezpečuje rovnováhu na poli hráčov pre amerických pracovníkov. "Teším sa na múdre rady, ktoré uvedení páni v daných záležitostiach počas našej spolupráce v nasledujúcich mesiacoch a rokoch poskytnú," dodal.

Poradný výbor pozostáva z členov, ktorí reprezentujú kľúčové ekonomické odvetvia a skupiny a má za úlohu poskytovať strategické rady v obchodných záležitostiach.

Podľa informácií Steel Business Briefing prezident Obama ohlási vymenovanie nových členov v nasledujúcich dňoch.

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu