Vyhľadávanie:

John P. Surma na vysokej peci č. 1

John P. Surma na vysokej peci č. 1

Najvyšší predstaviteľ korporácie v U. S. Steel Košice

V stredu, 10. septembra, navštívil spoločnosť U. S. Steel Košice najvyšší predstaviteľ korporácie U. S. Steel Chairman (predseda) and Chief Executive Officer John P. Surma.
V sprievode prezidenta U. S. Steel Košice Georgea F. Babcoka a ďalších manažérov košickej oceliarskej spoločnosti sa zaujímal o postup prác na modernizácii a rekonštrukcii vysokej pece č. 1.

"Je dobré vidieť, aký pokrok sa dosiahol vo viacerých oblastiach. Najdôležitejšie je, že sa pozornosť venuje bezpečnosti práce - naši zamestnanci, ako aj dodávatelia, všetci kladú dôraz na bezpečnosť. Je takisto potešujúce vidieť ako napreduje projekt opravy vysokej pece, vidieť starú a neskôr novú vysokú pec. Ako ma informoval George Babcoke a tím manažérov, máme dobrý plán práce a robíme v tomto smere veľké pokroky. Teší ma vidieť postup prác, ale nadovšetko sa teším až zhliadnem dokončenú pec. Prajem teda všetkým vám veľa úspechov," povedal pre Oceľ východu J. Surma.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...