Vyhľadávanie:

Každá pomoc sa cení

Každá pomoc sa cení

Začiatok plánovanej charitatívnej zbierky sa blíži. Sme radi, že vám takáto pomoc nie je ľahostajná, o čom svedčí aj fakt, že sa nám už ozvali prví záujemci. Jednou z požiadaviek bola možnosť vytvorenia zberného miesta aj v Košiciach. Preto vo štvrtok 4. marca bude možné priniesť hračky, čisté šatstvo, športové či školské potreby a funkčnú techniku v čase od 10.00 do 18.00 hod. do priestorov Nadácie tretieho veku - Klubu dôchodcov (na prízemí vedľa vrátnice) v budove KOSIL, Trieda SNP 61.

V budove Vonkajších vzťahov vo Vstupnom areáli U. S. Steel bude táto zbierka organizovaná počas celého týždňa, a to od 1. do 5. marca 2004. Veríme, že aj táto možnosť vás presvedčí a rozhodnete sa pomôcť tomuto projektu. Na ďalšie otázky vám odpovedia zamestnanci útvaru Riaditeľa pre vonkajšie vzťahy na tel. číslach 3- 4250 a 3- 3558.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...