Vyhľadávanie:

Košické športové leto na Alejovej

Košické športové leto na Alejovej

Košické športové leto 2011 odštartovalo v Športovo-zábavnom areáli na Alejovej ulici v Košiciach siedmym ročníkom v pondelok 11. júla 2011. Podujatie organizujú Mestská časť Košice-Juh v spolupráci s Mestom Košice a spoločnosťou U. S. Steel Košice. Školopovinné deti z mesta a okolia tu môžu zmysluplne vyplniť voľný čas a relaxovať za symbolický poplatok. Prvý turnus sa končí v piatok 22. júla. Druhý turnus je plánovaný od 8. augusta do 19. augusta. Na deti čakajú športové zápolenia vo futbale, tenise, streetballe, nohejbale, hokejbale, stolnom tenise, šachu a petanque.

Pre najlepších z oboch turnusov je ešte pripravený súboj o super pohár starostu MČ Košice - Juh, ktorý sa odohrá pri príležitosti DOD 2011 (dňa otvorených dverí) 29. augusta. Ak chcete deťom dožičiť zdravý pohyb a radosť zo športu, stále máte možnosť prihlásiť ich do druhého turnusu. Registračný formulár nájdete na www.kosicejuh.sk, uzávierka je 7. augusta. Organizátori stanovili štartovné vo výške dve eurá na turnus/osobu/druh športu.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...