Vyhľadávanie:

Kto na šampionát?

Kto na šampionát?

Kvalifikačné preteky v streleckom trojboji sa chýlia pred majstrovstvami Slovenska k záveru. Predposledné kolo sa uskutočnilo v Michalovciach a o tom, kto sa definitívne prebojuje medzi 36 nominovaných, sa rozhodne na posledných pretekoch v Rači. Na Zemplíne štartovalo 23 strelcov z Prešova, Poruby pod Vihorlatom, Košíc a domácich Michaloviec.

V kategórii pištoľ podľa predpokladov zvíťazil výborným výkonom 301 b. Beca z Michaloviec, ktorý aj vedie priebežné poradie kvalifikácie súčtom 620 bodov. Z našich železiarov skončil Hlubeň štvrtý výkonom 276 b., Imrich bol so ziskom 269 b. šiesty a Brugoš s 268 bodmi siedmy. Šancu štartovať na slovenskom šampionáte majú zatiaľ piati naši strelci, a to Hruška, ktorý je v priebežnom poradí na 13. mieste s 577 b., 22. Brugoš 561 b., 33. Seman 548 b., 35. Imrich a 36. Hlubeň zhodne po 545 b. Na tých istých pretekoch v Michalovciach sa v kategórii revolver umiestnil náš Imrich výkonom 254 b. na 4. mieste.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...