Vyhľadávanie:

Kto si pozrie Vojvodkyňu z Chicaga

Kto si pozrie Vojvodkyňu z Chicaga

V našej tretej a poslednej predvianočnej ankete sme sa pýtali, ako radi silvestrujete a trom vyžrebovaným sme ponúkli po dve vstupenky do Štátneho divadla Košice na skvelú operetu Vojvodkyňa z Chicaga. Otázka znela, či radi oslavujete Silvestra v centre mesta. Do ankety sa zapojilo 64 ľudí a z prieskumu vyplynulo, že viac ako polovica dáva prednosť práve takémuto typu osláv konca starého a príchodu nového roka.

Prvou vyžrebovanou je Alica Mašlejová: „Do divadla a na koncerty chodievam pravidelne. Takmer každý rok som bola na Silvestra v divadle, a to buď v Košiciach alebo v Prahe. Predstavenie Vojvodkyňa z Chicaga som už videla, je to skvelé predstavenie a veľmi rada si ho pozriem ešte raz.“

Na Silvestra do divadla pôjde aj ďalšia vyžrebovaná účastníčka ankety, naša kolegyňa Ľuba Šoltésová: „Páčia sa mi súťaže a ankety organizované na X App Košice, a preto som sa bez váhania zapojila aj do tejto. Zažila som už rôzne oslavy Silvestra; doma, na chate, počas pohotovosti v práci svojej i manželovej a možnosť stráviť ho na umeleckom predstavení v divadle sa mi zdala ako niečo nové a zaujímavé. Inšpirovala ma aj švagriná, ktorá v divadle silvestrovala už viackrát.“

Tretí vyžrebovaný Martin Brandis už na posledný deň roka program má, ale veľmi rád využije možnosť pozrieť si predstavenie o deň skôr, 30. decembra.

 

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...