Vyhľadávanie:

Miesto pre tréningovú halu

Miesto pre tréningovú halu

Ako sme už v Oceli východu informovali, spoločnosť U. S. Steel Košice spolu s Občianskym združením (OZ) Košická aréna sa rozhodli prevziať vedenie pri manažovaní, technickej príprave a poskytovaní ďalších služieb spojených s výstavbou tréningovej haly pri Steel Aréne. Okrem kompletného manažovania projektu U. S. Steel Košice daruje aj výkon prác a služieb, spojených s projektovou a stavebnou prípravou, dodávkami, poradenskými, účtovnými a audítorskými službami. U. S. Steel takisto poskytne na dokončenie projektu finančnú pomoc k zdrojom, ktoré už boli alebo budú identifikované. Ich výšku určia počas manažovania detailných technických riešení.

Miestom stavby bude územie "Za štadiónom", ohraničené Moldavskou cestou, Jánošíkovou ulicou a Steel Arénou. Investorom je OZ Košická aréna. Tréningová hala bude stáť na zastavanej ploche 2163,5 m2 s obostavaným priestorom 35 483,5 m3 a úžitková plocha dosiahne bezmála 13 tisíc m2. Halu pri Steel Aréne chcú dokončiť do konca roku 2010.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...