Vyhľadávanie:

Mládežníci pod vysokou sieťou

Mládežníci pod vysokou sieťou

V telocvični SOU dopravného na Moldavskej ulici v Košiciach sa v sobotu 26. marca 2006 stretli športoví priaznivci na II. ročníku volejbalového turnaja, ktorý sa konal pod záštitou Rady mladých OZ METALURG. Do bojov o víťazný pohár sa zapojilo osem družstiev z rôznych základných organizácií Odborového zväzu METALURG.

Všetci sa prezentovali húževnatosťou, nadšením a túžbou po víťazstve. Svoj podiel na kvalite podujatia mali aj diváci, ktorí sa postarali o dobrú atmosféru v telocvični. Odohralo sa 12 zápasov v dvoch kategóriách. Najvyrovnanejšie výkony podávali pod vysokou sieťou hráči z kvarteta družstiev zo základných organizácií Štábne útvary, Vysoké pece, Energetika a Oceliareň-Koksovňa, ktoré si vybojovali postup do semifinále.

Volejbalový kolotoč sa zastavil o štvrtej hodine popoludní, keď sa za účasti Róberta Kulika, predsedu Výboru OZ METALURG a Martina Majerského, predsedu Rady mladých OZ METALURG, konalo slávnostné vyhlásenie výsledkov a odovzdávanie cien. Na 3. mieste sa umiestnilo družstvo zo ZO OZ METALURG Štábne útvary, 2. miesto obsadili vlaňajší víťazi, volejbalisti zo ZO OZ METALURG Energetika. Pohár za víťazstvo v turnaji zaslúžene získali hráči ZO OZ METALURG Vysoké pece.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...