KONTAKT  |    _eng _sk

Môj dovolenkový PRÍBEH - súťaž
           Pridané: 01.06.2009
Autor: -red-
Kategória: 22/2009

Oceľ východu pripravila pre vás ďalšiu letnú súťaž - výherca môže získať sto eur

Zážitky z dovoleniek - vlastné alebo cudzie - bývajú vďačnou témou rozhovorov. Hodiny vieme rozprávať o tom, kde sme boli, čo sme videli, čo nás prekvapilo, príjemne i nepríjemne, čo nás fascinovalo, kde sme sa nudili, aké kulinárske špeciality sme ochutnali, farbisto dokážeme opísať malé i väčšie príbehy dňa... Ukazujeme fotografie, tešíme sa z vydarenej cesty, sme radi, že sme objavili nádherný kút sveta a nemusí to byť iba v cudzine, alebo naopak hromžíme: nikdy viac...

Podeľte sa s čitateľmi Ocele východu o svoje zážitky, príbehy a fotografie z ciest. Zaujímavé príbehy uverejníme a oceníme. Na troch autorov čakajú výhry v hodnote 100, 50 a 30 eur, ďalších piatich odmeníme hodnotnými ilustrovanými sprievodcami s ktorými v Európe určite nezablúdite. Čo musíte urobiť pre to, aby ste sa súťaže mohli zúčastniť? "Zaloviť" v pamäti, nájsť zážitok či príbeh, ktorý zaujme a už ho iba "položiť" na papier alebo vyťukať do počítača. Pripojte peknú fotografiu (môže ich byť aj viac, aby bolo z čoho vyberať), ktorá príbeh dokreslí.

Príspevky v rozsahu maximálne päťdesiat riadkov a fotografie vo formáte jpg v rozlíšení minimálne 1 600 x 1 200 bodov, ak ide o klasickú fotografiu na papieri použite rozmery 10x15 alebo 13x18 centimetrov, posielajte na e-mailovú adresu ocelvychodu@sk.uss.com , ak poštou tak na adresu redakcie: Oceľ východu, U. S. Steel Košice, s.r.o. 044 54 Košice. Predmet mailu alebo obálku označte heslom Môj dovolenkový príbeh. Okrem toho uveďte svoje meno a priezvisko, pracovisko a telefonický kontakt.

Príbehy môžete posielať okamžite.

Empty

ODPORÚČAME

01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!
28.10.2022
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 3. štvrťrok 2022
28.10.2022
Energie pre U. S. Steel Košice
04.10.2022
Ako sa darilo našim kolegom?

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...