KONTAKT  |    _eng _sk

Na Hlavnej vládla dobrá nálada
           Pridané: 01.10.2007
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ
Kategória: 39/2007

V nedeľu, 23. septembra, dali košickí oceliari verejnosti na Hlavnej ulici vedieť, že uvádzajú do prevádzky najvýznamnejšiu investíciu v histórii fabriky - pozinkovaciu linku č. 3. Dobrou zábavou, skvelou hudbou a pesničkami, módnou prehliadkou i súťažami. Postarali sa o to formácia Bratislava Hot Serenaders, Zdenka Predná i dievčatá zo Strednej združenej priemyselnej školy na Gemerskej ulici v Košiciach.

Zabaviť sa prišli mladí i tí skôr narodení, v hľadisku si nebolo možné nevšimnúť kopu chlapcov a dievčat v dresoch - hokejistov, basketbalistiek a futbalistov, zapojených do projektu U. S. Steel Košice Tvoja šanca hrať. Obecenstvo, medzi ktorým nechýbali ani hostia z Pittsburghu, si skrátka prišlo na svoje. Tešili sa aj milovníci historických vozidiel, ktorých bolo na Hlavnej v ten deň neúrekom, ale i vyznávači moderných hitoviek súčasnosti v autosalóne pri Urbanovej veži. Milovníci štvorkolesových tátošov mali čo obdivovať. Mohli byť tiež svedkami vyhodnotenia 4. ročníka jazdy pravidelnosti historických vozidiel do kopca - Bankovský kopec, ktorý zorganizoval Veteran club Cassovia retro a vyhlásenia výsledkov súťaže v sedemnástich kategóriách. I v tej najzaujímavejšej - súťaži krásy - Concorse de Elancourt, ktorej rezultát oznámil viceprezident pre ľudské zdroje Martin Pitorák.

Prvých päťdesiat železiarov, ktorí­ sa zapojili do súťaže Ocele východu a priniesli na Hlavnú ulicu kupón, dostali nielen šikovné modely autíčok, ale mali šancu spolu s ostatnými vyhrať v žrebovaní zaujímavé ceny. A na koho sa usmialo šťastie? Jazdu historickým vozidlom hneď po skončení programu, ktorú do súťaže venoval Veteran club Cassocia retro, získali Jaroslav Šarvanec, Alexander Kondor a Koloman Ťuch. Z permanentiek na hokejovú sezónu 2007/2008 od HC Košice sa tešili Alžbeta Szabová a Mário Hončák, z prenosného grilu s chladiacou taškou zasa Jozef Čuprík.
Cena spoločnosti U. S. Steel Košice značkové autorádio patrí Erike Paulínskej. Všetkým ešte raz gratulujeme.

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu