Vyhľadávanie:

Na PRO EDUCO aj U. S. Steel Košice a partnerské školy

Na PRO EDUCO aj U. S. Steel Košice a partnerské školy

Už po dvanásty raz sa v Košiciach uskutočnil medzinárodný veľtrh vzdelávania PRO EDUCO, ktorý 5. a 6. decembra 2018 prilákal do Steel arény tisícky návštevníkov. Najmä mladí ľudia  mali jedinečnú príležitosť  oboznámiť sa so študijnými programami vyše osemdesiatich fakúlt  sedemnástich univerzít zo Slovenska i zahraničia, ponukou štyridsiatich stredných škôl rôzneho zamerania, vzdelávacích programov  dvadsiatich ďalších inštitúcií, ale aj zorientovať na pracovnom trhu prostredníctvom  prezentácií veľkých zamestnávateľov. Nemálo budúcich stredoškolákov sa po informácie zastavilo nielen pri stánku U. S. Steel Košice, ale aj pri stanovištiach Strednej odbornej školy Košice – Šaca a Strednej odbornej školy železničnej v Košiciach, s ktorými košická oceliareň  spolupracuje na duálnom vzdelávaní a príprave žiakov na budúce povolanie.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...