Vyhľadávanie:

Nastav svoje DNA na ÚSPECH!

Nastav svoje DNA na ÚSPECH!

Pod týmto heslom usporiadala 16. októbra 2018 Technická univerzita v Košiciach deň otvorených dverí, na ktorom sa predstavila aj Fakulta materiálov, metalurgie a recyklácie (FMMR), a to s tradične atraktívnym programom. Budúci vysokoškoláci mohli v priestoroch fakulty absolvovať interaktívne prehliadky laboratórií, kde získali priamy kontakt s vedeckou činnosťou jednotlivých ústavov.

Nechýbala ani virtuálna lukostreľba v exteriéroch univerzity, či interaktívna súťaž so špeciálnym autom z recyklovaného molitanu. Všetci súťažiaci si odniesli hodnotné hi-tech ceny. Na stanovištiach mali návštevníci jedinečnú možnosť priamej komunikácie so zamestnancami a študentami FMMR, v rámci ktorej dostali nielen informácie o akreditovaných študijných odboroch, ale aj o pestrom živote na fakulte. Jej absolventi nachádzajú uplatnenie v metalurgickom, automobilovom, strojárskom a v mnohých ďalších odvetviach. Záujem o štúdium na tejto fakulte prejavilo až 70 maturantov.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...