Vyhľadávanie:

Návšteva inšpektorov práce

Návšteva inšpektorov práce

V piatok 24. apríla zavítala do U. S. Steel Košice 20-členná skupina inšpektorov práce zo Slovenska a Maďarska. Návšteva oceliarskej spoločnosti bola súčasťou programu pracovného stretnutia generálneho riaditeľa Národného Inšpektorátu Práce SR Andreja Gmittera a Katalin Dudásovej, poverenej prezidentky Inšpektorátu práce Maďarskej republiky (Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Főfelügyelőség) a riaditeľov Inšpektorátov práce SR v Košiciach.

Hostia sa zaujímali o aplikáciu a realizáciu úloh v oblasti bezpečnosti práce a prezreli si interaktívne tréningové centrum pre kardinálne pravidlá. Ocenili množstvo práce, ktoré firma v oblasti bezpečnosti svojich zamestnancov vykonáva i možnosti vzdelávacieho centra.

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...