Vyhľadávanie:

Návšteva inšpektorov práce

Návšteva inšpektorov práce

V piatok 24. apríla zavítala do U. S. Steel Košice 20-členná skupina inšpektorov práce zo Slovenska a Maďarska. Návšteva oceliarskej spoločnosti bola súčasťou programu pracovného stretnutia generálneho riaditeľa Národného Inšpektorátu Práce SR Andreja Gmittera a Katalin Dudásovej, poverenej prezidentky Inšpektorátu práce Maďarskej republiky (Országos Munkavédelmi és Munkaügyi Főfelügyelőség) a riaditeľov Inšpektorátov práce SR v Košiciach.

Hostia sa zaujímali o aplikáciu a realizáciu úloh v oblasti bezpečnosti práce a prezreli si interaktívne tréningové centrum pre kardinálne pravidlá. Ocenili množstvo práce, ktoré firma v oblasti bezpečnosti svojich zamestnancov vykonáva i možnosti vzdelávacieho centra.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...