Vyhľadávanie:

Navštívte stánok U. S. Steel Košice

Navštívte stánok U. S. Steel Košice

Od piatku, 5. decembra, do utorka, 23. decembra, vždy od 10. do 20. hodiny, privítame v stánku U. S. Steel Košice na Hlavnej ulici všetkých hutníkov i zamestnancov dcérskych spoločností. Pristavte sa pri ňom. Čaká na vás osobné poďakovanie prezidenta košickej oceliarne Georgea F. Babcoka za podiel na výsledkoch, ktoré sme v tomto roku dosiahli i sladká pozornosť. Budete sa môcť tiež dozvedieť niečo viac o poslaní sedemnástich neziskových organizácií pôsobiacich v našom meste a ich činnosti v humanitárnej, sociálnej, charitatívnej či zdravotníckej oblasti. Naša firma im vo svojom stánku dáva už po tretíkrát príležitosť prezentovať sa verejnosti.

Ak vás ich aktivity oslovia, môžete im pomôcť tiež. V piatok, v deň slávnostného otvorenia Košických Vianoc, sa ako prvá predstaví Detská fakultná nemocnica Košice. Tým, ktorí budú mať záujem, zmerajú tlak krvi a saturáciu krvi kyslíkom. Nemocnica, ktorá poskytuje zdravotnícku starostlivosť pre deti z Košického i Prešovského kraja sa už dlhšie snaží získať finančné prostriedky na zadováženie endoskopu, prístroja na vyšetrenie tráviaceho traktu. Získať ho je cieľom verejnej zbierky.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...