Vyhľadávanie:

Víťazný záver sezóny

Víťazný záver sezóny

Tohtoročná strelecká sezóna vojakov v zálohe sa cez víkend skončila na strelnici v Michalovciach, kde sa konal 5. ročník súťaže v streleckom trojboji z pištole. V slnečnom, ale chladnom počasí štartovalo 42 pretekárov, z nich jedna žena, Slávka Imrichová, z nášho streleckého klubu. V kategórii pištoľ skončila z našich výkonom 270 bodov štvrtá.

Víťazstvo si po vlaňajšom víťazstve nášho Lučkaya znovu vybojoval člen železiarskeho klubu M. Seman, ktorý dosiahol výborný výkon 300 bodov. Na 2. mieste skončil s 295 b. Vadina z Prešova a na 3. mieste sa umiestnil s 288 b. Tušík z Poruby pod Vihorlatom. Výsledky našich strelcov: Čurko 279 b., Lučkay 277 b., A. Seman 260 b., Hruška 254 b. V kategórii revolver vyhral Pavlovčík z Michaloviec skvelým výkonom 313 bodov pred svojím klubovým kolegom Kondášom (297 b.) a našim Brugošom (295 b.). Krankus mal na svojom konte 288 b., Hruška 282 b., Čurko 278 b., Lučkay 272 b. a Imrichová vo svojej premiére 265 bodov. V streľbe z malorážkovej pištole sa železiari neprebojovali na stupne víťazov, keď Lučkay dosiahol 282 b., Tóth 267 b. a Hruška 262 bodov. Naši strelci boli na pretekoch v chladnom počasí na palebnej čiare takmer tri hodiny bez prestávky, čo bolo veľmi náročné.

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...