Vyhľadávanie:

Nečakaná prehra pod Urpínom

Nečakaná prehra pod Urpínom

Hokejisti HC Košice viedli po víťaznom zápase v Poprade ligovú tabuľku

Hokejistom Košíc sa vstup do štvrtej šestiny základnej časti vydaril, keď v piatok 9. decembra 2016 vyhrali vo východniarskom derby v Poprade po predĺžení 3:2. V nedeľu 11. decembra už takí úspešní neboli. V šlágri 29. kola podľahli vlaňajšiemu finalistovi na súperovom ľade v Banskej Bystrici 0:4 a prvú priečku v tabuľke opäť prepustili svojmu odvekému rivalovi spod Urpína, ktorý má náskok troch bodov. Prehra je o to viac prekvapujúca, že v tejto sezóne sa stretli zverenci trénera Rostislava Čadu s Banskobystričanmi trikrát a zo všetkých troch súbojoch vyšli, či doma alebo vonku, víťazne. Nedeľňajší duel, v ktorom hráči nášho tímu nestreli ani gól, okomentoval kormidelník HC Košice R. Čada slovami: „Boli to predovšetkým fyzické sily, v čom sme neboli takí dobrí ako v predchádzajúcich vzájomných stretnutiach.“

Naša najvyššia hokejová súťaž bude mať až do 20. decembra reprezentačnú prestávku. Už dnes, 14. decembra 2016, sa v Martine stretne výber Tipsport ligy so slovenskou hokejovou reprezentáciou. V tomto stretnutí sa predstavia aj piati hráči HC Košice. V ligovom výbere to budú obranca Martin Dudáš a útočník Ladislav Nagy, pozvánku do národného tímu dostali obranca Eduard Šedivý a útočníci Marek Bartánus a Jakub Suja. Potom sa v závere týždňa zúčastní reprezentácia Slovenska na turnaji štyroch krajín vo švajčiarskom Bieli.

Hokejová Tipsport liga bude od 20. decembra pokračovať až do konca roka piatimi kolami. Hokejisti HC Košice sa v nich predstavia svojim fanúšikom v Steel aréne už iba v dvoch stretnutiach. Vo štvrtok 22. decembra v súboji s Novými Zámkami a v stredu 28. decembra privítajú Zvolen. Po Novom roku naberie naša najvyššia hokejová súťaž rýchlejšie tempo, keď v priebehu dvanástich dní odohrajú jej účastníci šesť kôl. V nich sa Košičania až štyrikrát predstavia na domácom ľade. Už 3. januára 2017 v súboji s Nitrou, 8. januára s Popradom,10. januára so Žilinou a 15. januára s Liptovským Mikulášom.                    

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...