Vyhľadávanie:

O rok opäť na bežkách

O rok opäť na bežkách

Aj takýto bol jeden zo záverov minulotýždňového stretnutia členov organizačného výboru na prípravu XIII. ročníka zimnej olympiády zamestnancov U. S. Steel Košice v roku 2009 a vedúcich hokejových tímov, ktoré štartovali na hokejovom šampionáte o majstra USSK.

Viac ako 40 našich zamestnancov podieľajúcich sa na príprave a samotnej organizácii súťaží olympiády privítalo medzi sebou viceprezidenta pre ľudské zdroje Martina Pitoráka a GM pre zabezpečenie a rozvoj ľudských zdrojov Milana Polču. Ich hodnotenia vyzneli veľmi priaznivo pre všetkých, ktorí sa pričinili o organizáciu tak náročného podujatia, akým je zimná olympiáda. Patrí im vďaka za to, že sa v tejto oblasti angažovali a túto činnosť vykonávali v čase svojho osobného voľna. Zástupcovia hokejových tímov sa zhodli na tom, že nový hrací model bol lepší ako minuloročný, keď vlani trval šampionát takmer dva mesiace. Teraz sme ho zvládli za deväť hracích dní, z nich bolo 5 sobôt a nedieľ. Prítomných najviac zaujímala budúcnosť súťaží. Osobitne lyžiarov potešil prísľub, že o rok sa na štart opäť postavia aj bežci na lyžiach. Na nejaký čas si naši rekreační športovci v tomto roku oddýchnu a môžu sa športu venovať buď s partiu spolupracovníkov alebo individuálne.

Najbližším programom pre športovcov bude futbalový šampionát, ktorý sa odohrá už v rámci XIX. ročníka letnej olympiády USSK 2009. Po dobrých skúsenostiach z minulého roka sa opäť uskutoční v máji na ihrisku v Šaci. Ostatné športové súťaže, či už v individuálnych alebo v kolektívnych športoch, budú prebiehať počas dvoch dní letnej olympiády. Tá je naplánovaná na prvý septembrový víkend a uskutoční sa v dňoch 4. a 5. septembra 2009.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...