KONTAKT  |    _eng _sk

Ocenenie pre spoločnosť U. S. Steel Košice
           Pridané: 16.05.2019
Autor: -c-
Kategória: Aktuality

Jednu z dvoch veľkých cien za etiku v podnikaní 2018  udelila 25. apríla tohto roku  Slovenská a obchodná priemyselná komora spomedzi dvadsiatich uchádzačov dvom firmám  spoločnosti U. S. Steel Košice. Ocenenie v sedemnástom ročníku súťaže si na základe rozhodnutia hodnotiacej komisie košická oceliareň vyslúžila za bonitu plnenia záväzkov, ekonomické výsledky za ostatné tri roky, dlhodobý rozvoj, starostlivosť o zamestnancov a starostlivosť o zákazníkov.

Slovenská obchodná a priemyselná komora vyhlasuje súťaž zameranú na dodržiavanie etických princípov v podnikaní od roku 2002, a to s cieľom rozšíriť  okruh podnikateľov na Slovensku, ktorí budú dôveryhodným subjektom pre svojich obchodných partnerov, spotrebiteľov a zákazníkov, pre svojich zamestnancov, príslušné orgány štátnej správy a širokú verejnosť, ale  aj vzorom pre svojich konkurentov.

Víťazné firmy spolu s Veľkou cenou SOPK dostávajú právo celý rok (do vyhlásenia nových víťazov) používať logo tejto súťaže vo všetkej svojej komunikácii, aby aj takto propagovali svoje dobré meno v podnikateľskej i širokej občianskej verejnosti doma aj vo svete.  

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu