KONTAKT  |    _eng _sk

Očkovanie proti COVID-19 na Poliklinike VA štyri dni v týždni
           Pridané: 10.01.2022
Autor: Iveta Falatová
Kategória: Dianie v podniku

Dnes obnovila spoločnosť U. S. Steel Košice s. r. o. a jej dcérske spoločnosti realizáciu lekárskych preventívnych prehliadok vzťahujúcich sa k výkonu práce. Uprednostnení budú zamestnanci, ktorí vykonávajú prácu na pracovisku (nie HO).

Situácia v súvislosti s COVID-19 sa  v podniku naďalej zlepšuje. Aktuálne máme 65 aktívnych prípadov ochorenia COVID-19 a menej ako sto zamestnancov je v karanténe. Pri vstupe na pracovisko platí režim OTP, v prevádzke je Mobilné odberové miesto pri budove Vonkajších vzťahov.

Dobrá správa prichádza pre tých, ktorí sa chcú zaočkovať na Poliklinike Nemocnice Košice – Šaca vo Vstupnom areáli. Od budúceho týždňa sa bude očkovať v pondelok, utorok, štvrtok a piatok v čase od 7:00 do 13:00 (prestávka 11:30-12:00)   Na 1. dávku je možné prísť aj bez registrácie, na 3. len s registráciou, ale odporúča sa registrácia aj na prvú dávku, s výberom presného času. Skráti sa tak prípadné čakanie na podanie očkovania. Registrovať sa môžete cez formulár uverejnený na intranete už dnes.

Empty

ODPORÚČAME

26.01.2023
Centrálny príjem nájdete od januára pri bráne č. 4
01.12.2022
Registrácia na 100. ročník Medzinárodného maratónu mieru otvorená!

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...