Vyhľadávanie:

Odišiel spoluhráč

Odišiel spoluhráč

Futbalistov z DZ Energetika zasiahla v uplynulom týždni veľmi smutná správa. Ich rady predčasne opustil vo veku 45 rokov bývalý dlhoročný aktívny hráč majstrovského tímu Jozef Ferenc. Zamestnanca ČOV Sokoľany z prevádzky Vodného hospodárstva všetci poznali ako veľmi skromného a v pracovnom i športovom kolektíve obľúbeného kamaráta. So spoluhráčmi z Energetiky vyhral nejeden futbalový zápas, žiaľ, nerovný duel so zákernou chorobou prehral. Naposledy sa tešil v roku 2005 zo zisku bronzovej medaily, ktorú ako člen mužstva získal za 3. miesto na futbalovom šampionáte o majstra USSK. Na ihrisku ho všetci volali Baggio, pretože obdivoval hru skvelého talianskeho futbalistu, účastníka troch svetových šampionátov a najlepšieho hráča Európy i sveta z roku 1993, Roberta Baggia.

Spolupracovníci, rodina, príbuzní a známi sa s Jozefom Ferencom rozlúčili v piatok 27. marca 2015 na cintoríne v Sokoľanoch.

Česť jeho pamiatke!

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...