Vyhľadávanie:

Počet rúšok vyrobených u nás prekročil desaťtisíc

Počet rúšok vyrobených u nás prekročil desaťtisíc

Partnerom, ktorých spoločnosť U. S. Steel Košice dlhodobo podporuje, sme v uplynulých týždňoch pomohli s ochrannými pomôckami. Centru pre deti a rodiny Košice Uralská a Hurbanova, útulku pre bezdomovcov  neziskovej organizácii OÁZA - Nádej pre nový život, seniorom z OZ Jeseň života a Arcidiecéznej charite sme darovali 500 rúšok, ktoré boli ušité u nás, 140 metrov bavlnenej látky na ich výrobu a stovku respirátorov FFP3.

Koncom apríla k nim pribudlo aj bezmála 40 ochranných štítov, ktoré putovali na Hurbanovu, Uralskú, do Arcidiecéznej charity a do OÁZY. Štíty firme darovali naši partneri z Fakulty materiálov, metalurgie a recyklácie Technickej univerzity v Košiciach, ktoré akademici vyrobili vlastnými silami na 3D tlačiarňach.

Šikovné krajčírky, ktoré pracujú v Práčovni a na Chránenej prevádzke, šijú rúška aj v týchto dňoch.  Začali v druhej polovici marca a k včerajšiemu dňu ich vyhotovili  viac ako 10 000 kusov. 

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...