Pod košmi štartujeme v Piatok

Druhý ročník šampionátu v basketbale o Pohár prezidenta a o majstra U. S. Steel Košice pre rok 2006 odštartuje 5 mužstiev v piatok 20. októbra v telocvični ZŠ Starozagorská na Triede KVP. Hrá sa 2 x 20 minút hrubý čas s 5-minútovou prestávkou, systémom každý s každým. Do súťaže sa prihlásilo päť mužstiev, a to Valcovne, GM pre environment, Vedenie I., Oceliareň a Vedenie II., čo znamená, že každé mužstvo odohrá štyri stretnutia.

Pretože sa prihlásilo len päť tímov a k dispozícii sú len 4 hracie dni, podľa vyžrebovania budú musieť mužstvá Oceliarne a Vedenie II. odohrať v dňoch 20. a 24. 10. po dve stretnutia. Prvý zápas dňa 20. 10. sa hrá o 18.00 h., kedy sa stretnú Valcovne - Oceliareň, potom sa o 19.00 h. uskutoční slávnostné otvorenie majstrovstiev. Od 19.05 h. sa odohrá druhý zápas GM pre environment - Vedenie II. a o 20.00 h. je naplánovaný tretí súboj úvodného dňa Oceliareň - Vedenie I.

V ďalších týždňoch bude hracím dňom vždy utorok s týmto programom: 24. 10. 2006 o 18.00 h. Vedenie II. - Oceliareň, o 19.00 h. GM pre environment - Vedenie I. a o 20.00 h. Valcovne - Vedenie II. 7. 11. 2006 o 18.00 h. Valcovne - Vedenie I., o 19.00 h. GM pre environment - Oceliareň, 14. 11. 2006 o 18.00 h. Vedenie II. - Vedenie I., o 19.00 h. GM pre environment - Valcovne. Titul majstra z minulého roku budú obhajovať basketbalisti z Valcovní.