KONTAKT  |    _eng _sk

Pre najlepších pracovná ponuka
           Pridané: 09.07.2007
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ
Kategória: 27/2007

Pre bezmála päťdesiat vysokoškolákov sa v U. S. Steel Košice začala letná stáž

Pre 48 poslucháčov tretích a štvrtých ročníkov slovenských vysokých škôl a univerzít sa v pondelok, 2. júla, začala v spoločnosti U. S. Steel Košice dvojmesačná letná stáž.

Účastníkov 6. ročníka Summer Internship privítal v mene vedenia firmy generálny manažér pre rozvoj a servis ľudských zdrojov Milan Polča "Verím, že sa vaše očakávania splnia," prihovoril sa študentom, ktorí sa rozhodli tohtoročné prázdniny, pre mnohých z nich posledné, prežiť naberaním nových vedomostí a skúseností v košickej oceliarni. "Program, ktorý sme pre vás pripravili, je zameraný nielen na prax, ale aj váš osobný rozvoj, na aktivity, s ktorými sa bežne v škole nestretávate. Som presvedčený, že po dvoch mesiacoch budete mať nový pohľad na to, ako to v praxi funguje," konštatoval.

O tom, čo na študentov počas júla a augusta čaká, informoval vedúci odboru vzdelávanie a rozvoj Karol Gordiak. Prvé tri dni v týždni budú pracovať pod dohľadom mentorov v jednotlivých divíznych závodoch a úsekoch, vo štvrtky a v piatky sa zamerajú na tréningy a rozvoj manažérskych zručností, ktoré budú môcť zúročiť pri riešení prípadovej štúdie na záver stáže. Najlepší účastníci dostanú od USSK pracovnú ponuku. Vlani sa z nej mohli tešiť trinásti vysokoškoláci.

Empty

ODPORÚČAME

07.10.2021
Vakcíny proti chrípke sú už dostupné
17.09.2021
Rezortné vyznamenania si prevzali z rúk ministra hospodárstva
02.08.2021
United States Steel Corporation zverejnila výsledky za 2. štvrťrok
18.06.2021
Dobrovoľníci neváhali ani minútu