Vyhľadávanie:

Premiéra na novej zjazdovke

Premiéra na novej zjazdovke

Prezentácia úseku ľudských zdrojov spoločnosti U. S. Steel Košice vo vytváraní priestoru na mimopracovné aktivity zahrňuje pre zamestnancov aj organizovanie rôznych športových a zdraviu prospešných podujatí.
Okrem športových súťaží a turnajov o majstra spoločnosti sú to každoročne aj naše olympiády. Letná i zimná tak isto pomáhajú našim zamestnancom obnoviť si svoje fyzické i duševné sily nielen v priamej konfrontácii na športoviskách, ale aj v samotnej príprave na tieto podujatia. Mnohí z bývalých aktívnych, ale aj rekreačných športovcov sa na tieto športové vrcholy individuálne pripravujú, využívajú pritom zariadenia, či športové objekty, ktoré spomínaný úsek viceprezidenta pre ľudské zdroje pod vedením Miroslava Kiraľvargu zabezpečuje. Iba tak si môžu mnohí naši rekreační športovci a olympionici udržiavať svoju výkonnosť a dobrú formu.

Mená športovcov železiarov sú toho príkladom, že z roka na rok patria k najlepším ako Jozef Sciranko, Pavol Obraz, manželia Tiszovci, Mikuláš Kuba, Jozef Gomolčák, Július Bacsó, Imrich Lelkeš, Ľudmila Juričková, Eva Kacvinská, Ružena Repaská, Gabriela Gablerová, futbalisti Energetiky, volejbalisti Marketingu a Predaj, nohejbalisti Oceliarne, či Bartolomej Ištoňa, Michal Dutko, Branislav Klobošič, Ján Staník, Jarmila Šuniarová, Michal Soroka, Roman Lacko, Ján Rohár, Gabriela Sinčáková, Vladimír Jančuška a ďalší.

Blížiaci sa VIII. ročník zimnej olympiády dáva príležitosť aj ďalším našim spolupracovníkom zapísať sa do histórie víťazov olympiád. A nemusia to byť len víťazi, stačí sa aspoň postaviť na štart bežeckých disciplín v sobotu 7. februára 2004 v Hnileckej doline, prípadne v pretekoch v snowboarde a obrovskom slalome dňa 14. februára 2004 na Jahodnej a vychutnať si atmosféru olympiády. Kým otvárací ceremoniál sa bude konať v priestore pod vlekmi na Jahodnej, preteky v obrovskom slalome sa s najväčšou pravdepodobnosťou uskutočnia na novovybudovanej zjazdovke, na ktorej sa v týchto dňoch finišuje s prácami. Naši lyžiari-olympionici by mali byť prví, ktorú túto zjazdovku v premiére vyskúšajú.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...