KONTAKT  |    _eng _sk

Prezentovať sa bude aj U. S. Steel Košice
           Pridané: 31.10.2005
Autor: Marián ANGELOVIČ
Kategória: 44/2005

TEX EXPO - strojárstvo, metalurgia, elektrotechnika

Medzinárodný technický a investičný veľtrh TECH EXPO sa uskutoční v dňoch 9. až 11. novembra v hale Cassosport v Košiciach. Ako minulý týždeň informoval na tlačovej besede riaditeľ agentúry Bocatius Róbert Šalata, súčasťou veľtrhu orientovaného na strojárstvo, metalurgiu a elektrotechniku, je aj medzinárodná investičná konferencia, ktorú organizuje SARIO.

V rámci investičnej konferencie Potenciál dodávateľských vzťahov budú môcť slovenské podnikateľské subjekty absolvovať niekoľko odborných prezentácií zameraných na tematiku zvýšenia podnikateľskej konkurencieschopnosti na východnom Slovensku prostredníctvom dodávateľských vzťahov s etablovanými zahraničnými investormi. Hlavné prezentácie podujatia zabezpečia predstavitelia spoločnosti GETRAG FORD Transmissions, ktorá v priemyselnom parku postaví nový závod na výrobu prevodoviek za vyše 11 miliárd korún. Vystúpia aj zástupcovia spoločnosti U. S. Steel Košice. Podrobnejšie informácie nájdu záujemcovia na internetovej stránke SARIO. V rámci konferencie sa uskutoční subkontraktačná burza a rokovania Ford Tragu s potenciálnymi dodávateľmi.

Ako Šalata uviedol, prezentovať sa bude 57 vystavovateľov zastupujúcich 167 firiem z Nemecka, Španielska, Česka a Slovenska. Na výstave, ktorá je verejnosti prístupná od 10. do 18 hod., sa bude prezentovať aj U. S. Steel Košice svojou expozíciou z Brna, ktorá získala ocenenie za nápaditú marketingovú realizáciu, ako aj Centrum ekonomického rozvoja (EDC), ktoré na východ Slovenska priviedlo 14 investorov. Na výstavu je bezplatný vstup. Organizátori pre návštevníkov pripravili aj lahôdku - výstavku technických kuriozít v spolupráci s pelhřimovským Múzeom kuriozít a košickým Guinessovým klubom, ktorý chce vyrobiť najväčšiu špongiu na svete.

Empty

ODPORÚČAME

30.11.2021
Ocitne sa slovenský priemysel na európskej periférii ?
24.11.2021
Núdzový stav - cesta do práce
15.11.2021
Včera sme otvárali burzu v New Yorku
26.10.2021
Prvý úver so zelenými záväzkami symbolizuje vysadený strom

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu