Vyhľadávanie:

Príležitosť investovať do svojho zdravia

Príležitosť investovať do svojho zdravia

Zamestnanci U. S. Steel Košice si od vlaňajška volia najvhodnejšiu formu regenerácie sami. Na základe dohody zamestnávateľa so zástupcami zamestnancov boli zo sociálneho fondu vyčlenené finančné prostriedky na poukážky Relax Pass za niekoľko miliónov korún. Rovnakým dielom pre každého. V minulej sezóne, ako potvrdzuje analýza preferencie základných foriem regenerácie, hutníci najčastejšie využívali regeneračné a relaxačné centrá, masážne služby, erobik, fitnes, športové kluby a centrá, soláriá, ale poukážky investovali aj na úhradu dovolenkových a ozdravných pobytov. Ukázalo sa tiež, že bolo veľmi úspešné zaradiť do siete Relax Pass aj predaj permanentiek HC Košice a v rámci využívania voľného času s rodinou aj vstup do ZOO a úhradu jazdy na bobovej dráhe. Analýza tiež potvrdila výraznú preferenciu aktívnych, fyzických foriem regenerácie pred pasívnym, skôr psychickým oddychom. Príležitosť investovať do svojho zdravia prostredníctvom poukážok Relax Pass dostávajú hutníci aj v tomto roku.

"Bezmála 670 tisíc poukážok Relax Pass distribuujeme práve v týchto dňoch. Majú tak ako vlani, dvojročnú platnosť, do 31. decembra 2008, takže umožnia naberať nové sily vo vyše 630 regeneračných, rehabilitačných, relaxačných, športových i kultúrnych centrách a zariadeniach v dostatočne veľkom časovom priestore. Účel ich využitia sa nemení, rozhodla o tom Sociálna komisia USSK. Poukážky v súhrnnej hodnote 2500 korún dostane každý zamestnanec spoločnosti, ktorý je v riadnom pracovnom pomere ku dňu ich distribúcie. Výnimku tvoria tí, ktorí nastúpili do firmy v tomto roku, do 31. januára 2007 a neskôr. Prináleží im alikvotná časť poukážok po ukončení trojmesačnej skúšobnej lehoty. V prípade poukážok ide o nepeňažný príjem na strane zamestnanca, bude sa teda zdaňovať 19 percentami," informoval viceprezident pre ľudské zdroje Martin Pitorák.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...