KONTAKT  |    _eng _sk

Pripravuje sa 25. ročník zimných športových hier
           Pridané: 16.12.2020
Autor: Redakcia
Kategória: Projekty pre zamestnancov

Pre kolegov športovcov, ktorí obľubujú zimné disciplíny máme dobrú správu. Napriek neistej situácii, ktorú spôsobuje pandémia, sa vedenie našej spoločnosti rozhodlo, že dá zelenú na prípravu a organizáciu 25. ročníka Zimných športových hier zamestnancov U. S. Steel Košice.

Hry otvoria preteky v behu na lyžiach, ktoré sú naplánované na 30. januára 2021 ako už tradične, na Kojšovskej holi, súťaže v obrovskom slalome zamestnancov a ich detí i v snoubordingu sa rozbehnú 13. februára 2021 v lyžiarskom stredisku na Jahodnej, kde sa uskutoční aj 21. ročník Detského karnevalu. Hokejový turnaj je naplánovaný  na febrár a marec  2021 v Steel aréne a prihlásených je dovedna desať mužstiev.  Termíny hokejového turnaja sú už vybraté, len musíme čakať na ďalšie pokyny ústredného krízového štábu ohľadom povolených počtov pre organizovanie športových súťaží v interiéroch.

Propozície, prihlášky, časový rozpis hokejového turnaja, ako aj zoznam vedúcich športov nájdete na intranetovej stránke v časti ŠPORT od 28. decembra 2020. V rovnaký deň sa spustí aj systém prihlasovania a bude otvorený na beh na lyžiach do 26. januára 2021 a na obrovský slalom  detí zamestnancov, zamestnancov a snoubording do 8. februára 2021. Na detský karneval môžu zamestnanci svoje deti prihlasovať od 10. januára do 8. februára 2021, a to v ZO OZ KOVO v jednotlivých závodoch.

Prosíme všetkých záujemcov, aby sledovali aktuality na intranete a v Oceli východu, lebo kvôli neistej situácii môže dôjsť k zmenám. Všetky súťaže budeme organizovať v súlade s platnými nariadeniami a odporučeniami ústredného krízového štábu.

Empty

ODPORÚČAME

21.06.2022
Skrášlený útulok vďaka milovníkom zvierat
20.06.2022
Do Botanickej záhrady UPJŠ prinášame viditeľné zmeny
17.06.2022
V U. S. Steele dnes tiekla krv
16.06.2022
Obnovená časť historického rybníka aj chodník v Lužnom lese

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...