Vyhľadávanie:

Pripravujú nové priestory na vydávanie vstupov

Pripravujú nové priestory na vydávanie vstupov

Referát vydávania vstupov zmení svoje priestory. Z prízemnej budovy pri vrátnici číslo 2 sa presťahuje do budovy vonkajších vzťahov, do priestorov, ktoré si donedávna prenajímali lekáreň a poisťovňa.

Hlavné stavebné práce v nových priestoroch sú už hotové. V priebehu marca sa budú montovať technológie, inštalovať pulty, nábytok, počítače, kamery. „Ak všetky práce pôjdu podľa plánov, nové stredisko vydávania vstupov by mohlo byť otvorené v apríli,“ hovorí riaditeľ U.S. Steel Košice - SBS, s. r. o. Gabriel Lörinc.

Zmena by mala priniesť výrazné zlepšenie podmienok pre zamestnancov centra vydávania vstupov, ale aj pre všetkých klientov, ktorí ho využívajú. V novom centre budú dostatočne veľké priestory na školenia protipožiarnych i kardinálnych bezpečnostných pravidiel. Kontraktorom, ktorí ich absolvujú a úspešne urobia testy, budú vydané identifikačné karty na vstup do areálu firmy. Pribudnú multifunkčné pracoviská na vybavovanie vstupov, nové kamery na snímanie. Celé priestory budú priestrannejšie a dôstojnejšie, nebudú chýbať ani sociálne zariadenia, klimatizácia, zázemie pre pracovníkov. Klienti budú môcť využiť parkovisko za budovou. „Očakávame, že v novom centre budú podstatne  lepšie a dôstojnejšie podmienky na úrovni 21. storočia pre všetkých,“ dodáva Gabriel Lörinc.   

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...