Vyhľadávanie:

Revitalizácia vodnej plochy na Vstupnom areáli pokračuje podľa plánu

Revitalizácia vodnej plochy na Vstupnom areáli pokračuje podľa plánu

Potvrdil to kontrolný deň za účasti investora aj realizátora stavby.

Namiesto fontány pred hlavnou administratívnou budovou USSK máme aktuálne jedno veľké stavenisko. Ako sme už písali, ide o revitalizáciu vodnej plochy v spolupráci s Botanickou záhradou UPJŠ Košice. Celú stavbu riadi náš inžiniering s projektovým manažérom Vjačeslavom Kupkom a vedúcim oddelenia realizácie stavieb Albertom Vincom, ktorí sú zatiaľ s priebehom prác spokojní. Počas kontrolného stretnutia 20. júla zamestnanci z inžinieringu, bezpečnosti a požiarnej ochrany spolu s ľuďmi z externej firmy, ktorá stavbu realizuje, prerokovali a koordinovali jednotlivé kroky a postup prác v rámci schváleného harmonogramu.

„Môžem potvrdiť, že stavba pokračuje podľa smerného plánu,“ hovorí Albert Vinc (druhý zľava). Chcel by som týmto všetkých požiadať o súčinnosť a väčšiu ohľaduplnosť pri rešpektovaní a dodržiavaní dočasných obmedzení a pohyb iba po vyznačených chodníkoch.“

Treba odhodiť zvyk-železnú košeľu a vybrať sa cestou do či z administratívnej budovy menšou dočasnou okľukou. Odmenou za trpezlivosť bude o pár týždňov nová zelená oáza s mostíkom nad vodnou plochou.

Foto: Arpád Köteles

Ďalšie články

EÚ potrebuje odolné a silné podniky

Tesne pred začiatkom maďarského predsedníctva Európskej únie, ktoré začalo v júli, sa stretli v Budapešti európski zamestnávatelia združení v BusinessEurope, aby rokovali o konkurencieschopnosti a odolnosti európskych podnikov. Republikovú úniu zamestnávateľov reprezentoval na tomto stretnutí jej prezident Miroslav Kiraľavarga.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...