KONTAKT  |    _eng _sk

Rodiny športujú v auguste
           Pridané: 15.07.2013
Autor: -if-
Kategória: 14/2013

Neváhajte a prihláste sa už teraz na obľúbené podujatie - môžete vyhrať aj tablet

Športovo - zábavný areál na Alejovej ulici v Košiciach privíta po roku, v sobotu 17. augusta 2013, opäť železiarov a ich najbližších na podujatí Rodiny športujú. Akcia je určená deťom a ich rodičom - zamestnancom U. S. Steel Košice a dcérskych spoločností.

Na čo sa tohto roku môžete tešiť? To nám prezradila organizátorka podujatia Marianna Belušková z Vonkajších vzťahov U. S. Steel Košice. "Podujatie zabaví malých aj veľkých. Súťažné športové disciplíny sú určené pre rodiny s deťmi od päť rokov, menšie sa budú môcť vyšantiť v detskom kútiku. Z množstva atrakcií spomeniem trampolínu, autodróm, dopravnú výchovu na dopravnom ihrisku, chýbať nebude obľúbené maľovanie na tvár a tiež rôzne nenáročné súťaže s cenami. Všetci sa môžu tešiť aj na autogramiádu hokejistov HC Košice. Pokiaľ ide o súťažné disciplíny pre rodiny, tohto roku sú to futbal, stolný tenis, streetball a šípky. Rodiny sa môžu prihlásiť na maximálne jeden kolektívny šport a šípky. Na kolektívne športy sa môžu prihlasovať aj družstvá. Každá rodina, ktorá absolvuje minimálne jeden súťažný, kolektívny šport, bude zaradená do žrebovania o tablet."

Zopár slov o jednotlivých kolektívnych súťažiach: Futbal hrá maximálne päť hráčov, deti vo veku od päť rokov. Stolný tenis maximálne dvaja hráči - dieťa do 15 rokov a rodič alebo dieťa nad 15 rokov a rodič. Streetball maximálne traja hráči plus náhradník, deti od päť rokov. Šípky hrá každý za seba, hodnotení budú hráči do 15 a nad 15 rokov.

Rozpis jednotlivých športov sa účastníci dozvedia priamo na mieste po registrácii. Snahou organizátorov bude zostaviť vekovo rovnocenné tímy. Každý súťažiaci štartuje na vlastnú zodpovednosť. Účastníkom sa odporúča pripoistiť sa na vlastné náklady.

Podujatie sa začína o 9.30 hod., registrácia už o pol hodinu skôr. Počas podujatia bude zabezpečené občerstvenie - minerálka, káva, pre deti zmrzlina a obed. Do súťažných disciplín sa môžete prihlásiť zaslaním prihlášky, ktorú nájdete v dnešnej Oceli východu, na doručovaciu adresu: Vonkajšie vzťahy, Vstupný areál U. S. Steel Košice, heslo Rodiny športujú, faxom na tel. číslo 675 0426, elektronicky zaslaním vyplnenej prihlášky z intranetu alebo na e-mailovú adresu mbeluskova@sk.uss.com.

Uzávierka prihlášok je 8. augusta 2013. Ak sa prihlásite a na podujatí sa nebudete môcť zúčastniť, oznámte to na telefónne číslo 0917 704 182.

Empty

ODPORÚČAME

11.09.2019
Minister hospodárstva ocenil aj desiatich košických oceliarov
02.08.2019
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 2. štvrťrok 2019
19.07.2019
Konáme v záujme zachovania našej konkurencieschopnosti
10.07.2019
Hutnícky priemysel čelí kritickým úskaliam