Vyhľadávanie:

S Karpatskou nadáciou o firemnej zodpovednosti

S Karpatskou nadáciou o firemnej zodpovednosti

Spoločensky zodpovedné podnikanie na východnom Slovensku. Skutočnosť alebo mýtus? Téma, nad ktorou sa minulý týždeň v utorok, 21. septembra 2010, zamýšľali v Košiciach podnikatelia, zástupcovia firiem, predstavitelia mimovládnych organizácií, miestnych samospráv i lokálnych médií. Na pracovnom posedení, ktoré pripravila Karpatská nadácia v rámci projektu Spoločne a zodpovedne, financovaného z Nórskeho finančného mechanizmu a štátneho rozpočtu SR, diskutovali navzájom nielen o výhodách, možnostiach a príležitostiach, ktoré koncept spoločensky zodpovedného podnikania prináša, ale aj o tom, prečo a ako je potrebné o ňom hovoriť verejne.

So svojimi poznatkami a skúsenosťami z jeho uplatňovania v praxi sa prostredníctvom panelovej diskusie podelili viacerí hostia. Vrátane Ľubomíry Šoltésovej, manažérky pre vzťahy s médiami U. S. Steel Košice, ktorá plénu priblížila jednotlivé aspekty firemnej zodpovednosti charakterizujúce košickú oceliareň. Zvláštnu pozornosť venovali účastníci podujatia skupinovým diskusiám, v ktorých rozoberali problematiku a úskalia komunikovania o zodpovednom podnikaní prostredníctvom médií, firemnej zodpovednosti v čase krízy i jej budúcnosti na východnom Slovensku.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...