Vyhľadávanie:

Šampiónom etiky a dodržiavania princípov sa stal Ján Pirháč

Šampiónom etiky a dodržiavania princípov sa stal Ján Pirháč

Aj v tomto roku sa U. S. Steel Košice zapojila spolu s ostatnými fabrikami v rámci United States Steel Corporation k 8. ročníku Týždňa etiky a dodržiavania princípov. Od 5. do 9. novembra sme si pripomenuli náš spoločný záväzok - robiť to, čo je správne. Okrem toho boli  ocenení viacerí zamestnanci korporácie, ktorí svojim správaním a pevnou morálkou slúžia ako príklad silného morálneho charakteru. Šampiónom etiky a dodržiavania princípov za U. S. Steel Košice sa stal Ján Pirháč, manažér pre dcérske spoločnosti v U. S. Steel Košice, ktorý v oblastiach, ktoré má na starosti, preukazuje vysokú úroveň zabezpečenia kvality a dodržiavania princípov. Cenu si prevzal v pondelok 3. decembra 2018 v prítomnosti viceprezidentky pre dcérske spoločnosti a služby Eleny Petráškovej priamo od prezidenta košickej oceliarne Jima Bruna a asistentky generálneho právneho zástupcu Marianny Slivkovej. 

 

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...