KONTAKT  |    _eng _sk

Skúsenosti na nezaplatenie
           Pridané: 07.07.2008
Autor: Magdaléna FECURKOVÁ
Kategória: 27/2008

Pre bezmála 60 vysokoškolákov sa začala letná stáž

Siedmy ročník letnej stáže sa začal včera, 1. júna, v spoločnosti U. S. Steel Košice. Poslucháči štvrtých ročníkov - budúci hutníci, ekonómovia, elektrotechnici, strojári a ďalší dostávajú opäť príležitosť získať neoceniteľné skúsenosti priamo na pracoviskách firmy a v jej dcérskych spoločnostiach, zistiť, ako to chodí v praxi.

Mladých ľudí, ktorí dali pred prázdninovým oddychom prednosť práci a vlastnému rozvoju privítal na pôde firmy generálny manažér pre zabezpečenie a rozvoj ľudských zdrojov Milan Polča. "Verím, že stáž v našej spoločnosti splní vaše očakávania," vyslovil presvedčenie. "Každý z účastníkov stáže má šancu pri dobrom hodnotení zo strany mentorov stať sa zamestnancom košickej oceliarne."

Všetci sa už oboznámili s najzákladnejšími informáciami o fabrike, za sebou majú aj úvodné školenie z bezpečnosti práce. Prvé tri dni pracovného týždňa sa budú zapájať do pracovného procesu v pridelených divíznych závodoch a úsekoch, počas štvrtkov a piatkov, ako už tradične, absolvujú exkurzie a manažérske školenia z rôznych oblastí podnikania.

V polovici augusta začnú pracovať na zadanej prípadovej štúdii. Prezentácia jej výsledkov pred topmanažérmi U. S. Steel Košice dá za dvojmesačnou stážou bodku.

Empty

ODPORÚČAME

11.09.2019
Minister hospodárstva ocenil aj desiatich košických oceliarov
02.08.2019
Korporácia United States Steel zverejnila výsledky za 2. štvrťrok 2019
19.07.2019
Konáme v záujme zachovania našej konkurencieschopnosti
10.07.2019
Hutnícky priemysel čelí kritickým úskaliam