Vyhľadávanie:

Športový kalendár 2013

Športový kalendár 2013

Blíži sa koniec roka a my už v predstihu pracujeme na príprave športových aktivít zamestnancov U. S. Steel Košice v roku 2013. Len nedávno sme vyhodnotili 26. ročník Letných športových hier, pričom sme smutne konštatovali pokles záujmu zamestnancov, hlavne žien, o športové súťaže, ktoré náš zamestnávateľ už roky ponúka. Budeme sa snažiť, aby ste v budúcom roku mali čo najviac informácií o pripravovaných súťažiach i o termínoch uzávierok prihlášok, a to aj prostredníctvom Ocele východu a intranetu. Domnievame sa však, že kto má záujem športovať a roky sleduje športové dianie v železiarňach, presne vie, že mesiace, do ktorých sa sústreďujú športové aktivity, sú január a február, ako aj máj, jún a september. Pri plánovaní budúcoročnej účasti vám možno budú nápomocné termíny hlavných športových činností.

ZIMNÉ ŠPORTOVÉ AKTIVITY

V januári 2013 už tradične odštartuje prestížny hokejový turnaj o majstra spoločnosti, ktorého 46. ročník bude súčasťou 17. ročníka Zimných športových hier. Hracie termíny a celkový rozpis turnaja uverejníme koncom roka.
Zimné športové hry pokračujú 19. januára na Kojšovskej holi lyžiarskymi bežeckými disciplínami mužov a žien. V sobotu 9. februára sa na Jahodnej uskutočnia lyžiarske preteky v obrovskom slalome a v snouborde a zároveň sa uskutoční aj 13. ročník Detského zimného karnevalu. Súčasťou Zimných športových hier budú opäť obľúbené tréningy pre tých lyžiarov, ktorí sa prihlásili na preteky v obrovskom slalome. Tréningy sa budú konať raz v týždni, a to vo štvrtok 24. 1., 31. 1. a 7. 2. 2013 od 18.00 do 20.00 hod. na vytýčenej trati. Podmienkou účasti bude podaná prihláška na preteky v obrovskom slalome dňa 9. 2. 2013 a samozrejme aj následná účasť. Pred tréningami pri nástupe na vlek budú povinne kontrolované identifikačné karty za-mestnancov USSK.

LETNÉ ŠPORTOVÉ AKTIVITY

Mesiace máj - jún sú vyhradené futbalovému turnaju o majstra firmy, ktorý sa bude konať v rámci Letných športových hier. Tieto hry potom pokračujú o niečo neskôr, 8. septembra, súťažou v golfe a vyvrcholia v dňoch 12. - 14. septembra súťažami jednotlivcov i družstiev v ostatných športových odvetviach.
Komplexný materiál spolu s prihláškami na jednotlivé športové disciplíny nájdete koncom roka na intranetovej stránke USSK.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...