Vyhľadávanie:

Súťaž má medzi mladými cveng

Súťaž má medzi mladými cveng

V dňoch 7. - 9. júna 2004 sa uskutočnia v kine Cinefil v Košiciach výberové kolá 4. ročníka súťaže Talent Night, ktorého vyhlasovateľom a organizátorom je spoločnosť U. S. Steel Košice. V priebehu troch dní zavítajú do Košíc hudobné skupiny, speváci a tanečníci z celého východného Slovenska, aby prezentovali pred porotou svoj talent.

Počet prihlášok, ktoré nám zaslali záujemcovia, je oproti predchádzajúcim ročníkom mimoriadne vyšší. Kým v minulom roku sa prihlásilo do súťaže celkovo 111 účastníkov, tento rok je ich zaregistrovaných vyše 250, aj napriek tomu, že podmienky prihlásenia boli sprísnené. Do súťaže sa mohli prihlásiť do 1. júna 2004 záujemcovia vo veku od 15 do 30 rokov, ktorí sa prihlásili do súťaže výlučne s vlastnou tvorbou. Túto šancu využili aj finalisti Talent Night 2002 a 2003, z ktorých sa do tohto ročníka prihlásili: Darina Kompušová, Jozef Šivák, skupina Sedona a tanečné divadlo Monáda.

Porota bude hodnotiť výkony prihlásených účastníkov na základe ich vystúpenia na výberových kolách. Ich cieľom je vybrať z každej z troch kategórií 4 finalistov, ktorí postúpia do septembrového finále. Novinkou oproti minulým ročníkom je tiež zastúpenie hudobných vydavateľstiev v porote, a to konkrétne Universal Music, Millenium Records, Musica, Martin Sarvaš Productions a Sony Music Bonton.

Zo známych osobností slovenského šoubiznisu potvrdili účasť v porote Ján Ďurovčík, Fredy Ayisi a Igor Timko. Celkovo 12 finalistov čaká po výberových kolách nahrávanie piesní v hudobnom štúdiu na multimediálny CD nosič Piesne a choreografie víťazov Talent Night 2004. Mená absolútnych víťazov sa dozvieme až 3. septembra 2004 v programe na Hlavnej ulici a Štátnom divadle v Košiciach. Najlepší z nich si odnesú ako hlavné ocenenie 100 000 Sk, ktoré by im mali pomôcť v realizácii ich umeleckých plánov.

Ďalšie články

Registrácia na Dni dobrovoľníkov USSK je otvorená

Dobrovoľníci sa už môžu hlásiť na Hutnícku kvapku krvi aj na brigády do botanickej či zoologickej záhrady, do centre pre deti a rodiny, na detskú železnicu i do útulku pre zvieratá. Súčasťou je aj zbierka šatstva a ďalších užitočných vecí pre ľudí v núdzi.

U. S. Steel Košice, s.r.o.
Vstupný areál U. S. Steel
044 54 Košice
Slovenská republika 

IČO: 36 199 222
IČ DPH: SK7020000119
Obchodný register: Mestský súd Košice, odd.: Sro,
vložka č.: 11711/V

Ako sa k nám dostať - Google map

GPS súradnice:
48.624314 N, 21.188045 E –

Kontakty

Copyright © 2023 U. S. Steel Košice, s.r.o. Všetky práva vyhradené.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...