Vyhľadávanie:

Titul Šampión OBP pre všetkých zamestnancov huty

Titul Šampión OBP pre všetkých zamestnancov huty

V stredu 15. januára 2020 dopoludnia boli účastníci pravidelného stretnutia v hlavnom war roome svedkami udeľovania titulu Šampión BOZP za mesiac december 2019. Získali ho všetci zamestnanci U. S. Steel Košice, ktorí sa zaslúžili o to, že naša spoločnosť dosiahla v roku 2019 historicky najlepšie výsledky v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.

Prevzal ho James Bruno, prezident spoločnosti U. S. Steel Košice. Informuje zástupca generálneho manažéra pre bezpečnosť a hygienu USSK Robert Meitner:

„Po prvý raz od vzniku U. S. Steel Košice sa nám podarilo ukončiť rok bez úrazu kategórie DAFW podľa OSHA kategorizácie. V doterajšej histórii spoločnosti bola v roku 2019 frekvencia úrazov evidovaných podľa metodiky OSHA najnižšia, keď dosiahla 0,10, pričom v roku 2017 to bolo 0,13. Výsledky potvrdzujú, že podmienky, ktoré vytvára manažment, sa sústreďujú na naplnenie hlavného motta korporácie United States Steel od jej založenia, ktorým je Bezpečnosť na prvom mieste, a že úsilie a správanie všetkých zamestnancov na všetkých stupňoch smeruje k dosiahnutiu nulovej úrazovosti,“ uviedol pred slávnostným odovzdaním ocenenia Robert Meitner.

„Som presvedčený, že toto ocenenie si zaslúžia všetci zamestnanci,“  povedal po jeho prevzatí prezident huty Jim Bruno. „Všetci by ste mali byť hrdí na seba a takisto na všetkých svojich kolegov a zamestnancov, že sa nám tento výsledok podarilo spoločne dosiahnuť. A, samozrejme, mali by sme si dať náročný cieľ aj na tento rok. A to taký, aby sme počas celého jeho priebehu nemali žiadny registrovaný pracovný úraz.   Ešte raz všetkým ďakujem za prácu na poli bezpečnosti.“     

Ďalšie články

Spoločné vyhlásenie

Po stretnutí zástupcov vlády SR a vedúci predstaviteľov spoločnosti Nippon Steel Corporation / U. S. Steel Košice 9.2. 2024.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...