Vyhľadávanie:

U. S. Steel Košice otvorila kanceláriu v Miláne

U. S. Steel Košice otvorila kanceláriu v Miláne

Spoločnosť U. S. Steel Košice rozšírila svoje obchodné zastúpenia o novú kanceláriu v Taliansku. Office v Miláne sa zameria na ďalšie obchodné príležitosti a rozšírenie obchodných aktivít U. S. Steel Košice v tejto krajine.

"Otvorenie tohto obchodného miesta je ďalším krokom dopredu v súlade s našou novou obchodnou stratégiou známou pod názvom Blízko k vám," povedal viceprezident pre obchod a marketing USSK Christian Korn. "Naším cieľom je priblížiť sa zákazníkom nielen otvorením nových kancelárií, ktoré sú k nim geograficky blízko, ale takisto zintenzívnením vzájomnej komunikácie. Táto stratégia nám pomôže lepšie porozumieť potrebám zákazníkov i lokálnym obchodným podmienkam a umožní nám poskytovať vysoko kvalitné oceľové produkty, ako aj riešenia na zlepšenie a zhodnotenie vlastného podnikania našich zákazníkov."

Nové obchodné zastúpenie povedie Enrico Caruso.

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...