Vyhľadávanie:

U. S. Steel zorganizovala edukatívnu exkurziu pre amerických obchodných predstaviteľov

U. S. Steel zorganizovala edukatívnu exkurziu pre amerických obchodných predstaviteľov

Spoločnosť U. S. Steel dňa 10. mája privítala skupinu 11 zástupcov z Útvaru pre správu medzinárodného obchodu (ITA), úradu Ministerstva obchodu USA na vzdelávacie exkurzie a diskusie v našich závodoch v Mon Valley – v závode Edgara Thomsona a Výskumnom a technologickom centre.

Skupina navštívila oblasť Pittsburghu ako súčasť novej iniciatívy „Hometown Tour (prehliadka rodného mesta)“, ktorej cieľom bolo spojiť vládnych úradníkov zodpovedných za presadzovanie zákonov o spravodlivom obchode v USA s americkými pracovníkmi, zlepšovateľmi a komunitami, ktorí sa na tieto zákony odvolávajú.   

ITA je zodpovedná za presadzovanie zákonov USA o spravodlivom obchode, vrátane prešetrovaní antidumpingových a vyrovnávacích ciel a zabezpečovania súladu dovozu z USA s týmito opatreniami. 

Na exkurzii v závode Edgara Thomsona a Výskumnom a technologickom centre sa k úradníkom z ITA pridali aj členovia právneho tímu spoločnosti U. S. Steel, ktorí riadia záležitosti medzinárodného obchodu, a niekoľko miestnych a okresných lídrov z odborového zväzu United Steelworkers.

Veľká vďaka patrí Bobovi Chappellovi, Jeffovi Grimmovi, Georgovi Lokayovi, Beate Heroldovej a Patty Kazimerovej za pomoc pri tejto návšteve. 

Ďalšie články

Urobme radosť deťom pod stromčekom

Už po osemnásty raz budeme môcť prostredníctvom firemnej iniciatívy Stromček prianí urobiť počas najkrajších sviatkov roka radosť aj celkom neznámym deťom.

Vynovené postele na geriatrii

V piatok 27. októbra 2023 vo Vysokošpecializovanom odbornom ústave geriatrickom sv. Lukáša v Košiciach slávnostne otvorili rekonštruované 5. poschodie.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...