KONTAKT  |    _eng _sk

Údržbári majú nové tréningové centrum
           Pridané: 13.10.2008
Autor: Iveta FIALOVÁ
Kategória: 41/2008

Údržbári majú nové školiace centrum. Tréningové centrum pre Kardinálne pravidlá údržby otvorili minulý týždeň v stredu, 1. októbra, v hale jemno mechanických dielní (JMD) prevádzky Elektroopravy hutníckych agregátov DZ Opravy.

"Myšlienka vytvoriť tréningové centrum vznikla už v roku 2007, zámer sme na skutočnosť začali premieňať v januári tohto roku," informovala manažérka projektu Mária Barnová z úseku generálneho manažéra pre podporu výroby U. S. Steel Košice. "Vhodné miesto sa podarilo nájsť v hale JMD, ktorú sme na účely školiaceho centra upravili. Súbežne naši zamestnanci vyrábali potrebné názorné pomôcky na výučbu. Funkčné panely a makety sú dielom zamestnancov divízneho závodu Mechanika. V tréningovom centre sa nachádza desať samostatných stanovíšť, zvlášť pre každé Kardinálne pravidlo údržby. Teoretickú časť výučby, ku ktorej sme spracovali aj písomný školiaci materiál, realizujeme v samostatnej učebni."

Údržbári chcú tréningové centrum, jeho odbornú i teoretickú časť, ďalej rozvíjať. Cieľom je, aby si každý údržbár osvojil najlepšie metódy, stratégie a činnosti, ktoré zefektívňujú údržbársku činnosť, znižujú náklady a zlepšujú spoľahlivosť.

Empty

ODPORÚČAME

13.05.2021
USS oznamuje svoj cieľ dosiahnuť do roku 2050 uhlíkovú neutralitu
01.04.2021
V testovacom mieste v areáli U. S. Steel Košice už testujú len zamestnancov
15.03.2021
Poznáme víťazné projekty Spoločne pre región 2021