KONTAKT  |    _eng _sk

V Košiciach Predstavenstvo a Dozorná rada ZHŤPG SR
           Pridané: 29.10.2007
Autor: Iveta FIALOVÁ
Kategória: 43/2007

V piatok, 19. októbra, rokovali v U. S. Steel Košice členovia Predstavenstva a Dozornej rady Zväzu hutníctva, ťažobného priemyslu a geológie SR (ZHŤPG SR). Zasadnutia zväzu, ktorý združuje 42 členských organizácií v oblasti výroby železa a ocele, neželezných kovov, hutníckej druhovýroby, uhoľného priemyslu, rudného a nerudného baníctva, magnezitového priemyslu a geológie SR, ako aj vzdelávacích inštitúcií a profesijných organizácií, s približne 25 tisíc zamestnancami, sa konajú raz mesačne na pôde jedného z členov zväzu.

"Na pracovnom rokovaní sme sa zaoberali prípravou delegátky na valné zhromaždenie Zväzu priemyslu SR, kde je ZHŤPG SR jedným z najväčších členských organizácií a návrhom kandidátky do orgánov zväzu priemyslu," informoval prezident ZHŤPG SR Miroslav Kiraľvarga. "Členovia predstavenstva a dozornej rady boli tiež informovaní o ostatnom rokovaní Prezídia Republikovej únie zamestnávateľov. Hovorili sme tiež o takzvanom treťom energetickom balíčku, ktorý zverejnila Európska komisia."

Stretnutie na pôde košickej oceliarne využili hostia aj na prehliadku výrobných prevádzok, medzi ktorými zaujala najmä nová pozinkovacia linka č. 3. V podvečer sa hostia zúčastnili aj extraligového hokejového zápasu Košice - Skalica v Steel Aréne.

Empty

ODPORÚČAME

01.04.2021
V testovacom mieste v areáli U. S. Steel Košice už testujú len zamestnancov
15.03.2021
Poznáme víťazné projekty Spoločne pre región 2021
17.02.2021
Sčítanie obyvateľstva 2021
17.12.2020
V roku 2021 venuje U. S. Steel Košice do súťaže štyri nové autá